تبلیغات
مهندسی خطوط راه آهن - سخنی کوتاه "مدیریت زمان و محتوی پایگاه"
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1391
با سلام و عرض ادب

بسیار سپاسگذارم از تعامل برخی از مخاطبان که واقعا وسواس و دقت نظر ایشان در مورد بخش های مختلف راهگشا و راهنمای خوبی خواهد بود. لذا به دلایلی ارائه مطلب تا اوایل هفته آینده مقدور نیست و بعد از آن به منظور پربار تر کردن محتوی پایگاه بخشها و مطالب متعددی ارائه خواهد شد تا مخاطبان نیز با نحوه ارائه محتوی بخش های مختلف آشنا شده و پس از مدت زمانی که به ارائه مطالب به صورت روزانه به مدت دو هفته پیگیری خواهد شد، سعی در ارائه یک برنامه زمانی مدون خواهیم نمود.

در کلام اول باید عنوان کنم " هدف این پایگاه ارائه لینک یا منبع صرف نیست و رسالت این پایگاه فراتر از این مقصود می باشد که با آموزش و تخصص به مثابه یک مرکز آموزش تخصصی برخورد می کند" شاید دوری از جامعه دانشگاهی و تدریس باعث شد که این پایگاه رو محل انجام رسالتی قرار بدم و انشالله در آینده امکان برگزاری دوره های تخصصی و حضوری هم در برنامه خواهد بود لیکن از دوستان و مخاطبانی که به صورت گروهی مشتاق ارائه دوره و کارگاه های تخصصی می باشند، خواهشمندم علاقمندی خود را در برگزاری دوره و یا کارگاه تخصصی در حد تخصص خود اعلام کنند. البته در تدارک راهکارهایی برای ارائه ها مجازی هم هستیم که انشالله محقق شود.

توجه به گفتگوهای تخصصی می تواند به ایجاد اتاق فکری منجر شود که طوفان مغزی ایجاد شده، راه ارائه راهکارهای متعدد برای حل معضلات و مشکلات را هموار سازد. در همین راستا به زودی بخش  " بحث موضوعی - تخصصی " به منظور نظم بخشیدن به فضای گفتگوهای تخصصی راه اندازی می گردد.

مجله یا ماه نامه تخصصی - اینترنتی" مهندسی خطوط راه آهن" نیز در حال برنامه ریزی جهت ارائه می باشد. لذا جهت درج مطالب خود و یا ارائه پیشنهادات و نظرات خود اقدام فرمایید. ضمنا برای انتخاب نام و لوگوی این مجله بعنوان اولین مجله اینترنتی راه آهن پیشنهادات خود را ارائه فرمایید.

امکان ارتباط آنلاین در ساعتهایی که منوی آن فعال می باشد از طریق یاهو مسنجر امکانپذیر است. و لیکن به زودی برنامه زمانی مناسبی برای آگاهی از ساعات ارتباط مستقیم با ما نیز ارائه خواهد شد.

خواهشمند است از دوستانی که با این همه دقت نظر راهنما هستند، در صورت امکان نام و یا ایمیل و یا سایت خود را نیز مرقوم فرمایید. البته تا جای ممکن پاسخ های دوستان را در بخش نظرات ارائه خواهم کرد.

توانا و دانا باشید

از امروز شنبه 1 مهرماه به مدت دو هفته بی وقفه و روزانه مطالب این پایگاه به روز می شود. با ما همراه باشید. خواهشمندم در صورت نیاز به ارائه مطالب خود در انجمن تخصصی اقدام فرمایید و سوالات تخصصی خود را نیز در بخش مربوطه مطرح فرمایید تا انجمن گفتگوی تخصصی نیز رونق خوبی بگیرد.


ارسال توسط عبدالکریم خلعتی
صفحات جانبی
انجمن گفتگو بانک منابع فارسی بانک منابع لاتین بانک مجموعه های طلایی بانک همایشهای داخلی بانک همایشهای خارجی بانک چندرسانه ای بانک نرم افزارها بانک پیوندهای فارسی بانک پیوندهای لاتین


نظر سنجی
کدامیک از دوره های آموزشی زیر را برای شروع فعالیتهای آموزشی و دانشگاهی این پایگاه انتخاب می کنید؟


پیوند های روزانه
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مهندسی خطوط راه آهن می باشد.